herb Duet Wychody - Hubale
Rakovia Rakówka   Duet Wychody - Hubale

2010-10-02, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

Już po raz czwarty Duet musiał uznać wyższość rywala, tym razem ulegając na wyjeździe Rakovii Rakówka aż 0-5. Niestety te same błędy co w ostatnich meczach w obronie spowodowały po raz kolejny aż tak wysoką porażkę naszej drużyny.

W pierwszej połowie jeszcze gra nie wyglądała najgorzej a momentami była bardzo dobra, bo to Duet stwarzał groźne sytuacje podbramkowe i w co najmniej 3 a nawet 4 sytuacjach powinna paść bramka. Owych sytuacji nie wykorzystał przede wszystkim Radosław Pitwała, który miał co najmniej dwie stu procentowe sytuacje na strzelenie bramki; raz po dośrodkowaniu Koczułapa z 6 metrów nie trafił do pustej bramki a raz z podania Bila trafił wprost w bramkarza. Ponadto strzały dobrze grającego w tym meczu Bila i Koczułapa mijały bramkę gospodarzy, bądź trafiały w ręce dobrze broniącego w tym meczu bramkarza Rakovii. Natomiast Rakovia miała może dwie stu procentowe okazje w pierwszej połowie. I jedną taką sytuację wykorzystali bo po błędzie Psiuka, który w niefortunny sposób wybijał piłkę po obronie Serafina, że ta "wpadła" pod nogi rywala, który z zimną krwią umieścił ją w siatce. I po pierwszej połowie Duet przegrywał 0-1.

Druga połowa a przynajmniej jej pierwsza część to fatalne błędy obrony Duetu spowodowały, że Rakovia strzeliła 3 bramki i prowadziła po 65 minutach już 4-0. A 5 bramka dla Rakówki została strzelona 10 minut przed końcem meczu po błędzie lewej strony drużyny Duetu ( Krukowskiego i Kulaszy), która niestety zawiniła również przy 2 i 3 bramce. Ale mimo straty tych 4 bramek to Duet też miał sytuacje bramkowe jednak brakowało tego ostatniego podania, po którym mogła paść chociaż honorowa bramka.

Podsumowując mecz to gra wygląda coraz lepiej jednak brakuje jeszcze dokładności szczególnie w wykańczaniu akcji co potwierdził ten mecz.

Następna okazja do poprawy tych błędów już za tydzień gdzie na Wychody przyjedzie Łada Biłgoraj. Miejmy nadzieję, że chłopaki z Duetu sprężą się na mecz z Ładą i pokażą, że potrafią grać w piłkę. I już teraz zapraszamy na ten mecz, który odbędzie się 10 października 2010r. o godzinie 15.00 na Wychodach!!!