Regulamin konkursu na nazwę boiska sportowego w Wychodach "Nazwij Nasze Boisko"

Cel i organizacja:

Konkurs ma na celu nadania nazwy boisku sportowemu w Wychodach, na którym Duet Wychody-Hubale organizuje mecze (mistrzowskie i towarzyskie) piłki nożnej. Nazwa boiska będzie wyłoniona drogą konkursową spośród nadesłanych propozycji przez uczestników. Organizatorem konkursu jest stowarzyszenie Ludowy Klub Sportowy Duet Wychody-Hubale z siedzibą w Hubalach. Procedurę konkursową przeprowadzi komisja konkursowa powołana przez stowarzyszenie. Konkurs odbędzie się zgodnie z postanowieniami niniejszego regulaminu. Interpretacja niniejszego regulaminu należy tylko i wyłącznie do komisji konkursowej. W konkursie są przewidziane nagrody: dla zwycięzcy i dla uczestników.

Uczestnicy:

W konkursie bez dodatkowych wymogów mają prawą udziału członkowie stowarzyszenia Ludowego Klubu Sportowego Duet Wychody-Hubale oraz zawodnicy Ludowego Klubu Sportowego Duet Wychody-Hubale zarejestrowani w Zamojskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej na sezon rozgrywkowy 2014/2015. Dodatkowemu wymogowi - zakwalifikowanie do konkursu - podlegają osoby związane z Ludowym Klubem Sportowym Duet Wychody-Hubale: byli działacze, byli zawodnicy, kibice, reprezentanci lokalnego samorządu i organizacji (Gmina Zamość, sołectwa, koła gospodyń, itp.) oraz mieszkańcy. Zgłoszenie osób, których dotyczy kwalifikacja do konkursu muszą być poparte uzasadnieniem dotyczącym zakwalifikowania. Zakwalifikowania do konkursu dokonuje każdorazowo komisja konkursowa. Zgłoszenie do konkursu, oprócz treści konkursowej musi zawierać następujące dane: imię, nazwisko, data urodzenia, adres, telefon kontaktowy lub(i) adres mail. W/w dane są tylko i wyłącznie na użytek Ludowego Klubu Sportowego Duet Wychody-Hubale w celu przeprowadzenia procedury konkursowej. W konkursie mają prawo udziału także osoby niepełnoletnie. Udział osób niepełnoletnich musi być za zgodą opiekunów prawnych, co zweryfikuje w trakcie trwania konkursu komisja konkursowa. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu. Komisja zastrzega sobie prawo wykluczenia uczestnika z konkursu w uzasadnionych przypadkach.

Zasady:

Każdy uczestnik ma prawo zgłosić do konkursu dwie proponowane nazwy boiska w Wychodach. Każda propozycja nazwy musi być poparta jej uzasadnieniem. Proponowana nazwa nie może być wulgarna, ośmieszająca i obraźliwa. Nie może zawierać treści rasistowskich, dyskryminacyjnych i ogólnie przyjętych za nieakceptowalne. Wskazane, ale nie obowiązkowe jest by proponowana nazwa była związana lub(i) kojarzona z dotychczasowym dorobkiem lub(i) lokalizacją działalności Ludowego Klubu Sportowego Duet Wychody-Hubale. Wszystkie proponowane nazwy będą w trakcie trwania konkursu publikowane w serwisie www i na fanpage'u Duetu Wychody-Hubale w celu popularyzacji konkursu. Proponowane nazwy winny być przemyślane i ostateczne. Każdy uczestnik po zgłoszeniu treści konkursowej w ilości dwie nazwy nie może wycofać dotychczasowo zgłoszonych (jednej lub dwóch) proponowanych nazw i na to miejsce zgłosić kolejnych proponowanych nazw. W razie powtórzenia się proponowanej nazwy decyduje kolejność zgłoszenia. Uczestnik, który powtórzy już zgłoszoną treść konkursową zostanie o tym fakcie poinformowany i poproszony o zgłoszenie nazwy alternatywnej.

Procedura:

Zgłoszenia do konkursu trwają od dnia jego ogłoszenia do 18 stycznia 2015 roku do godz 24.00 Komisja konkursowa wyłoni i ogłosi zwycięzcę do dnia Walnego Zebrania Członków, które odbędzie się na przełomie stycznia i lutego 2015 roku. W dniu Walnego Zebrania będą wręczone nagrody dla uczestników. Zgłoszenia do konkursu uczestnicy dokonują na adres mail duetwychodyhubale@wp.pl. W razie problemów technicznych zgłoszenia można dokonać osobiście lub drogą listowną na adres stowarzyszenia. Uczestnicy, którzy podadzą w zgłoszeniu adres mail  lub(i) numer telefonu otrzymają potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.

Nagrody:

Nagrodą główną dla zwycięzcy jest nagroda o wartości 100 zł. Dodatkowo zwycięska nazwa wraz z imieniem i nazwiskiem autora zostanie umieszczona nad wejściem i w obrębie boiska w Wychodach oraz w serwisie www w formie graficzno-tekstowej. Nagrody dodatkowe to nagrody o wartości 50 zł. Nagrody dodatkowe są przewidziane jako wyróżnienia w 3 kategoriach: działacze i zawodnicy, kibice i osoby związane z Ludowym Klubem Sportowym Duet Wychody-Hubale oraz adepci (dzieci i młodzież). Każdy uczestnik konkursu otrzyma upominek. Każdy uczestnik, który w zgłoszeniu do konkursu poda kontaktowy numer telefonu, będzie otrzymywał drogą sms bezpłatny newsletter informacyjny klubu sportowego (terminarz, ekspresowe wyniki, informacje o wydarzeniach, nowych treściach w serwisie www i na fanpage'u, itp.).

Ludowy Klub Sportowy Duet Wychody-Hubale.

Hubale 48 22-400 Zamość

duetwychodyhubale@wp.pl / www.duetwychodyhubale.futbolowo.pl